Ring med dekor av Yin & Yang. Storlek 18,5/58. Stämplad 925.
Armband i silver. Längd 21 cm. Stämplad 925 LT Thailand.
Halsband i silver med dekor av cirklar. Längd 42 cm. Stämplad 925.
Total vikt 45 gram.
Bruksskick.
Total vikt 45 gram.
Bruksskick.