PARTI SILVER, 3 delar, ring, armband samt halsband.

292857. PARTI SILVER, 3 delar, ring, armband samt halsband.

Ring med dekor av Yin & Yang. Storlek 18,5/58. Stämplad 925.
Armband i silver. Längd 21 cm. Stämplad 925 LT Thailand.
Halsband i silver med dekor av cirklar. Längd 42 cm. Stämplad 925.
Total vikt 45 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 45 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 855