VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

292781. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Längd 120 cm, bredd 38 cm, höjd 185 cm.

Bruksslitage, ett ben lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ett ben lagat.

Antal besök: 1 108