EDMUND FISCHER. Skogslandskap med väg, olja på duk, signerad E. Fischer.

292733. EDMUND FISCHER. Skogslandskap med väg, olja på duk, signerad E. Fischer.

57x85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57x85 cm.

Antal besök: 3 238