SKEDAR, 2 st, silver, 1800-tal, vikt ca. 120,6 gram.

292697. SKEDAR, 2 st, silver, 1800-tal, vikt ca. 120,6 gram.

Johannes Wållers, Linköping 1836.
Askenbeck, Västervik 1854.
Längd ca. 22-23 cm.

Bruksslitage. Monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Askenbeck, Västervik 1854.
Längd ca. 22-23 cm.

Bruksslitage. Monogram.

Antal besök: 490