ALBERT JOHANSSON. "Hägring". Olja på pannå. Signerad och daterad 1975.

292694. ALBERT JOHANSSON. "Hägring". Olja på pannå. Signerad och daterad 1975.

60 x 75 cm.

Färgbortfall, repor, krackelyrer, mindre fläckar.

Albert Johansson (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 75 cm.

Albert Johansson (1926–1998)

Antal besök: 1 073