292693. SALVADOR DALI. "The Sandman" (John Blund) Färglitografi. Signerad och numrerad 53/75.
A tergo Etikett med text: "SALVADOR DALI Jon Blund 1.600:- 9 juni 1967 Galerie Blanche" samt galleriets stämpel.
Bildyta 49,5 x 39,5 cm.
Mindre fläckar. Ej examinerad ur ram.