MATSERVIS, 33 delar, Villeroy & Boch, Tyskland.

292651. MATSERVIS, 33 delar, Villeroy & Boch, Tyskland.

12 djupa tallrikar, diam 24,5 cm.
12 flata tallrikar, diam 24 cm.
6 förrättstallrikar, diam 21,5.
2 skålar, diam 18,5-21,5 cm.
Senapsburk med lock.

Slitage, någon nagg, skålar och senapsburk med krackelering och ställvis missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skålar, diam 18,5-21,5 cm.
Senapsburk med lock.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 817