BORDSUPPSATS, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

292590. BORDSUPPSATS, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

Metall samt dekorerat glas.
Höjd 56, bredd 45 cm.

Bruksslitage, ett mindre nagg på kanten på skålen till vänster samt en större i mittenskålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall samt dekorerat glas.
Höjd 56, bredd 45 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 715