GUSTAV MÖLLENBORG. Gräddkanna, silver, empire, 1836, Stockholm.

292563. GUSTAV MÖLLENBORG. Gräddkanna, silver, empire, 1836, Stockholm.

Invändigt förgylld.
Höjd 13,5cm.
Vikt 191gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt förgylld.
Höjd 13,5cm.
Vikt 191gram.

Smärre slitage.

Antal besök: 911