GLASPOKAL, Kosta, signerad.

GLASPOKAL, Kosta, signerad.
292508. GLASPOKAL, Kosta, signerad.

Trumpetformad på rund fot
graverad dekor
Höjd 22 cm
Diameter 24 cm
Signerad Kosta No 37.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trumpetformad på rund fot
graverad dekor
Höjd 22 cm
Diameter 24 cm
Signerad Kosta No 37.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 296