PARTI BIJOUX och diverse, ett 20-tal, bl a bärnsten, 1900-talet.

292489. PARTI BIJOUX och diverse, ett 20-tal, bl a bärnsten, 1900-talet.

Halsband med bärnsten, längd ca 65 cm
Armband med bärnsten
Armband med gul bärnsten samt lösa pärlor
Lös bärnsten, hjärta i bärnsten
Brosch i bärnsten
Brosch med foto
Klocka Seiko, 961721, Japan 1, 66-8040, waterproof, 17 jewels
Klocka, damur, We Ge, Swiss made
Brosch i mässing, "Out o f Africa"
Hänge med granater och fäste i 830 silver
Lockask i mässing, stämplad Daniel Möller.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband med bärnsten
Brosch i bärnsten
Brosch med foto

Bruksskick.

Antal besök: 1 672