BÖRJE DORCH. 4 st blandtekniker, tema vintersport, signerade.

292477. BÖRJE DORCH. 4 st blandtekniker, tema vintersport, signerade.

Bland annat skidskytte, slalom och ishockey.
Bladmått ca 33 x 41 cm.

Ej inramade. Slitage, fläckar, nålfål, fuktskador, kantskador, gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 33 x 41 cm.

Antal besök: 731