TRÄSOFFA, 18/1900-tal.

TRÄSOFFA, 18/1900-tal.
292476. TRÄSOFFA, 18/1900-tal.

Längd 190 cm, höjd 81 cm.

Bruksslitage. Senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 190 cm, höjd 81 cm.

Bruksslitage. Senare bemålad.

Antal besök: 1 089