SKEDAR, 4 st, silver, stämplade Pogorzelski, Warszawa 1875.

292473. SKEDAR, 4 st, silver, stämplade Pogorzelski, Warszawa 1875.

Längd 22,5 cm. Vikt ca 295 g.

Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,5 cm. Vikt ca 295 g.

Antal besök: 570