ASKFAT 2 st, "Domino" stengods, Stig Lindberg för Gustavsberg. "Kulan" melamin, Gunnar Larson för Gustavsberg.

292459. ASKFAT 2 st, "Domino" stengods, Stig Lindberg för Gustavsberg. "Kulan" melamin, Gunnar Larson för Gustavsberg.

Domino, 20x20, höjd 3,5 cm.
Kulan, diam 13 cm, höjd 6 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Domino, 20x20, höjd 3,5 cm.
Kulan, diam 13 cm, höjd 6 cm.

Slitage, smärre nagg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 847