BENGT ARNE LINDEROS, BAL. Komposition, litografi, sign o numr 96/200.

292406. BENGT ARNE LINDEROS, BAL. Komposition, litografi, sign o numr 96/200.

70x51,5 cm. Signerad BAL.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x51,5 cm. Signerad BAL.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 266