BORDSUR, Art deco, Kienzle, 1900-talets första hälft.

292405. BORDSUR, Art deco, Kienzle, 1900-talets första hälft.

Höjd 24,5 cm, 49 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm, 49 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 067