MAT- och MOCCASERVIS, 29 delar, porslin, Chippendale Rosenthal.

292350. MAT- och MOCCASERVIS, 29 delar, porslin, Chippendale Rosenthal.

17 flata tallrikar, diameter ca 28 cm.
12 moccakoppar med fat.

Bruksslitage, en kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 moccakoppar med fat.

Antal besök: 1 009