KERAMIK, 6 delar blåvitt, tidigt 1900-tal.

29232. KERAMIK, 6 delar blåvitt, tidigt 1900-tal.

Rörstrandskruka Diameter 23 cm,2 Göteborgskrukor Diameter 17 cm,Skärbräda Gustavsberg, längd 34 cm,Skål Gefle + tillbringare.

Nagg i skärbrädan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg i skärbrädan.

Antal besök: 1 259