KARMSTOLAR ett par, barockstil, ek, 1900-talets första hälft.

292306. KARMSTOLAR ett par, barockstil, ek, 1900-talets första hälft.

Klädda med grön sammet. Dekorspik.

Måttligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Måttligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 420