KAMERA, Miranda sensorex.

292280. KAMERA, Miranda sensorex.

Optik Auto Miranda 1.8/50 mm, serienummer 748691 Japan.

Bruksslitage, dammig, inga skador ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 943