CHAMPAGNEBRUS, 9 st, varav sex stycken med glas fot, 1900-talets andra hälft.

292260. CHAMPAGNEBRUS, 9 st, varav sex stycken med glas fot, 1900-talets andra hälft.

Högsta höjd ca 30 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 30 cm.

Antal besök: 774