CHAMPAGNEBRUS, mestadels utan fötter, 1900-talets andra hälft.

292257. CHAMPAGNEBRUS, mestadels utan fötter, 1900-talets andra hälft.

I olika färger och former.

Slitage, skador, fötter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

I olika färger och former.

Antal besök: 1 036