CHAMPAGNEBRUS, 8 st, varav tre stycken märkta Kosta-Slöjd AB, 1900-talets andra hälft.

292244. CHAMPAGNEBRUS, 8 st, varav tre stycken märkta Kosta-Slöjd AB, 1900-talets andra hälft.

Högsta höjd 32 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 32 cm.

Antal besök: 1 920