RULLMÅLNING, akvarell, landskap med person på bro, Kina.

292243. RULLMÅLNING, akvarell, landskap med person på bro, Kina.

Bildyta 87x28 cm.
Längd 138 cm.
Bredd 36 cm.
Motiv av man på bro. skrivtecken.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 87x28 cm.
Längd 138 cm.
Bredd 36 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 521