KAMERA MED VÄSKA; Hasselblad Svenska Express, omkring 1900.

292203. KAMERA MED VÄSKA; Hasselblad Svenska Express, omkring 1900.

Karmerans längd ca 20,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmerans längd ca 20,5 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 3 108