NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, Riddarkors, 1900-tal.

29218. NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, Riddarkors, 1900-tal.

6 x 4 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 x 4 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 706