Diverse silver (2). Medalj och brosch. Totalvikt 51 gram.

29213. Diverse silver (2). Medalj och brosch. Totalvikt 51 gram.

Medalj: Gustaf V Sveriges Göt och Vend konung."För nit och redlighet i rikets tjänst. Till Nils Håkansson".

Myntbrosch: Gustaf den VI Adolf. Sveriges Konung. 1952. Broschring märkt. AGSS. D9 (1954). Kattfot. S.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 274