Medalj: Gustaf V Sveriges Göt och Vend konung."För nit och redlighet i rikets tjänst. Till Nils Håkansson".
Myntbrosch: Gustaf den VI Adolf. Sveriges Konung. 1952. Broschring märkt. AGSS. D9 (1954). Kattfot. S.
Bruksslitage.
Bruksslitage.