STOLAR, 2 st, gustaviansk typ, 1800-tal.

292071. STOLAR, 2 st, gustaviansk typ, 1800-tal.

Genombruten rygg.

Renoverade kompletterade.
Repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten rygg.

Renoverade kompletterade.
Repor slagmärken.

Antal besök: 542