STOLAR, 4 st, gustaviansk typ, 1800-tal.

292063. STOLAR, 4 st, gustaviansk typ, 1800-tal.

Typ axetmodell.

Bruksslitage, senarebemålning, renoverade kompletterade.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Typ axetmodell.

Slitage.

Antal besök: 704