Klocka. Candino. 17 jewels. 18K. Totalvikt 17 gram.

29203. Klocka. Candino. 17 jewels. 18K. Totalvikt 17 gram.

Märkt: SWISS MADE. INCABLOC 5066. 18K. 0.750. 104.
Armlänk Märkt: BEF, Stockholm. H9 (1958). Kattfott.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 509