BJÖRNSPJUT och JAKTVÄSKA i skinn.

291975. BJÖRNSPJUT och JAKTVÄSKA i skinn.

Väskan invändigt med hållare för patroner. Spjutets längd ca 200 cm.

Slitage och skador, bucklor, spetsen på spjutet böjt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 958