LYKTOR, 3 st, 18 & 1900-tal.

LYKTOR, 3 st, 18 & 1900-tal.
291954. LYKTOR, 3 st, 18 & 1900-tal.

Varav 2 st sk. spiklyktor, höjd 22 - 35 cm.

Slitage, rost, komplettering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost, komplettering.

Antal besök: 999