SPELDOSA, JOHN BLUND, med rörlig docka, 18-1900-tal.

291919. SPELDOSA, JOHN BLUND, med rörlig docka, 18-1900-tal.

26 x 26, höjd 38 cm
Dockan rör sig lite vid uppdragning,
Spelar vid uppdragning.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 26, höjd 38 cm
Spelar vid uppdragning.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 466