VASER, 2 st, glas, en del signerad P-O Ström.

291805. VASER, 2 st, glas, en del signerad P-O Ström.

Orangeröd. Högsta höjd ca 25,5 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 695