VASER, 2 st, glas, en del signerad P-O Ström.

291803. VASER, 2 st, glas, en del signerad P-O Ström.

Röd respektive orange.
Höjd ca 18 cm.

Mindre vas med nagg, tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd respektive orange.
Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 554