PARTI KERAMIK, 5 delar, blåvita krus, Rörstrand och Arabia.

291775. PARTI KERAMIK, 5 delar, blåvita krus, Rörstrand och Arabia.

5 st krus/saltburkar varav två är stämplade Rörstrand och en är stämplad Arabia. Två är omärkta. Höjd 11-26 cm.

Bruksslitage
Repor
Stort avslag och glasyrdefekt, stora Rörstrandskruset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Repor

Antal besök: 1 353