Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Edvin Ollers, 1962.
291728. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Edvin Ollers, 1962.
Höjd 7 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 7 cm.
Bruksslitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 076