COLLIER, silver med markasiter, art deco-stil, 1900-tal.

291722. COLLIER, silver med markasiter, art deco-stil, 1900-tal.

Längd 44 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 617