OKÄND KONSTNÄR. SKULPTUR, bronspatinerad konstmassa, signerad och daterad FL 88.

291719. OKÄND KONSTNÄR. SKULPTUR, bronspatinerad konstmassa, signerad och daterad FL 88.

Mamma med barn. Höjd 9,5 cm. Längd 12 cm.

Färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall, repor.

Antal besök: 683