291702. PARTI DIVERSE KERAMIK, bland annat bryggerireklam, souvenirer, 1900-tal.
Partiet innehåller bland annat minnestallrikar, muggar från olika utställningar, askkoppar med reklam.
Högsta höjd 15,5 cm.
Slitage, skador, lagningar, sprickor, fläckar, krackelyrer.