PARTI DIVERSE KERAMIK, bland annat bryggerireklam, souvenirer, 1900-tal.

291702. PARTI DIVERSE KERAMIK, bland annat bryggerireklam, souvenirer, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat minnestallrikar, muggar från olika utställningar, askkoppar med reklam.
Högsta höjd 15,5 cm.

Slitage, skador, lagningar, sprickor, fläckar, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 15,5 cm.

Antal besök: 1 101