KERAMIK, 5 delar, Stig Lindberg Gustavsberg.

291665. KERAMIK, 5 delar, Stig Lindberg Gustavsberg.

Vas, gul, "Reptil".
Vas, grönbrun/melerad, Studiohand Stig L.
Vas, svartbrun, "Pungo".
Skål, blå, "Vitrin".
Skål, "Domino".

Högsta höjd ca 17,5 cm.

Slitage, märken, krackelyrer.
Vas Studiohand Stig L med lagning av mynning/hals.
Skål "Domino" med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, gul, "Reptil".
Vas, svartbrun, "Pungo".
Skål, blå, "Vitrin".
Skål, "Domino".

Högsta höjd ca 17,5 cm.

Slitage, märken, krackelyrer.
Skål "Domino" med nagg.

Antal besök: 1 338