PELARBORD, Art and Craft stil, England 1900-tal.

291660. PELARBORD, Art and Craft stil, England 1900-tal.

Pelarbord med skuret grenverk, Art and Craft stil, 1900-tal
Valnöt, valnötsfanér, massiv valnöt
Diameter 30 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage, lite ostadigt i foten behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm
Höjd 74 cm.

Antal besök: 991