LJUSSTAKAR i silver, ett par, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg, 1990.

291632. LJUSSTAKAR i silver, ett par, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg, 1990.

Höjd 9,5 cm.
Diameter 6,5 cm.
Total vikt 270 gram.
Stämplad: CESON, Krönt G, Kattfot, S, 830, Q10.

Fylld fot.
Någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.
Diameter 6,5 cm.
Total vikt 270 gram.

Fylld fot.
Någon repa.

Antal besök: 2 993