CALLE JOHANSSON. "Sensommar". Olja på duk, signerad, daterad 88 a tergo.

291606. CALLE JOHANSSON. "Sensommar". Olja på duk, signerad, daterad 88 a tergo.

55,5 x 50 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

55,5 x 50 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Antal besök: 1 110