PARTI TOMTAR i lergods, 4 st, Rolf Berg, Torshälla.

291570. PARTI TOMTAR i lergods, 4 st, Rolf Berg, Torshälla.

Ytterfoder, tomte vid stubbe, signerad RB samt etikettmärkt Rolf Berg Torshälla. Höjd 16,5 cm. Längd 25 cm.
Sittande tomte med katt, stämplad RB samt etikettmärkt. Höjd 13 cm.
Tomtemor med grötskål, stämplad RB samt etikettmärkt. Höjd 15 cm.
Tomte med kontrabas, stämplad RB samt etikettmärkt. Höjd 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 051