LEIF RÖNN. Färglitografi, Charlie Chaplin och Hardy, signerad samt numrerad 167/390.

291532. LEIF RÖNN. Färglitografi, Charlie Chaplin och Hardy, signerad samt numrerad 167/390.

Bildyta ca 12x12 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 12x12 cm.

Antal besök: 907