SKRIVBORD, mahogny med grön skinnskiva, engelsk stil.

291524. SKRIVBORD, mahogny med grön skinnskiva, engelsk stil.

Längd 163, bredd 76, höjd 78 cm.

Omfattande skador och slitage, handtag och låda saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 503