SERVERINGSFIGUR, sk dumb waiter, 1900-talets andra hälft.

291521. SERVERINGSFIGUR, sk dumb waiter, 1900-talets andra hälft.

I form av engelsk butler. Stomme och brick av trä, figur av bl.a skinn. Höjd 90 cm.

Slitage och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och lagning.

Antal besök: 2 197